Lubelski Poradnik Budowlany

Pragniemy przedstawić Państwu wydawnictwo „Lubelski Poradnik Budowlany”, będący kontynuacją kwartalnika „Twój Poradnik Budowlany”.
Zmiana loga i szaty graficznej podyktowana jest chęcią podkreślenia związku pisma z regionem oraz jego lokalności. Pismo obecne jest na budowlanym rynku lubelskim od 10 lat i kierowane jest przede wszystkim do inwestora indywidualnego, któremu dostarcza praktycznych informacji o materiałach, technologiach, firmach działających na Lubelszczyźnie, a także porad z zakresu prawa budowlanego. Poruszane tematy są zawsze bliskie problemom, z jakimi spotyka się każdy, kto planuje budowę lub remont domu czy mieszkania, bądź jest już w trakcie realizacji tych prac. Ta szeroko rozbudowana warstwa poradniczo-informacyjna wyróżnia go spośród innych wydawnictw regionalnych.

Kolejną zaletą magazynu jest bezpłatny stały dodatek „Wnętrze Twojego Domu”, dzięki któremu czytelnik uzyska rzetelne informacje dotyczące najnowszych sposobów modernizacji i urządzania wnętrz. Wśród nich znajdzie również porady znanych lubelskich architektów i projektantów oraz adresy firm zajmujących się produkcją i dystrybucją materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych.

Dobre przyjęcie „Lubelskiego Poradnika Budowlanego” u ogłoszeniodawców, a przede wszystkim u inwestorów potwierdza fakt, że jesteśmy wydawnictwem rzetelnym i niezbędnym na rynku. Dzięki stałej współpracy z pracownikami naukowymi Politechniki Lubelskiej oraz specjalistami działającymi w branży, oferujemy wiarygodny magazyn pomagający prywatnemu inwestorowi zdobyć informacje niezbędne przy podjęciu jakichkolwiek działań związanych z budową czy remontem.